Головна

Робота, яку ми відчуваємо серцем

Починаючи з 2010 року команда адвокатів Практики сімейного та спадкового права Адвокатського об'єднання MITRAX представляє інтереси Клієнтів як в судових інстанціях, так і під час досудових переговорів в тих суперечках, предметом яких виступає: спільно нажите подружжям майно / бізнес і подальше майбутнє їх дітей та сім'ї .

Юридична допомога, а не послуги

Якість наданої нами допомоги відзначено престижною нагородою «Краща юридична фірма року з питань сімейного права», Legal Awards 2019. У тому числі завдяки тому, що ми відстежуємо кількість справ і відповідне навантаження співробітників, не дозволяючи собі відволікатися від головного завдання - вирішення проблеми Клієнта. І це впливає на нашу цінову політику.

Наша допомога максимально актуальна у двох випадках:

Якщо у Вас нестандартна, складна, або «запущена» ситуація, яка потребує швидкого і ефективного втручання адвоката. Адже саме такі суперечки в сфері сімейного та спадкового права є основою нашої спеціалізації.
 
Якщо Ви хочете досягти результатів швидко, з мінімальною особистою участю і на умовах повної конфіденційності. Час і ділова репутація є практично безцінними активами сучасної людини, тому ми готові провести весь процес так, щоб Ви максимально зберегли Ваши ресурси.

В інших випадках - ми пропонуємо Вам ознайомитися з навчальними і корисними матеріалами на цьому сайті, які принесуть гарантовану користь Вашій справі.

Мітракс - команда Результату!

Ми обслуговуємо політикум, представників шоу-бізнесу, державних службовців, власників великого та середнього бізнесу, топ-менеджмент публічних компаній, спираючись на керівний принцип побудови відносин з Клієнтами: «Робота = Результат = Репутація».

#1

Результат - головний критерій нашої роботи

Надаючи адвокатську допомогу в складних і нестандартних сімейних справах, ми завжди гарантуємо отримання результату, за який несемо матеріальну відповідальність перед Клієнтом. Кожен наш проект починається з підготовки детальної стратегії, складаючи яку ми використовуємо наш професійний досвід та актуальні тенденції судової практики.

#2

Значний досвід і кваліфікація

Завдяки вузькій спеціалізації в сімейному і спадковому праві, ми можемо впевнено стверджувати, що успішно, на практиці, вирішили більшість проблем з тих, що могли у Вас виникнути. Володіючи особливими алгоритмами і успішним досвідом застосування процесуальних хитрощів, ми можемо забезпечити отримання перемоги практично в кожному судовому спорі. До того ж, ми спираємося на наш досвід і розуміння практичних аспектів роботи всіх державних органів, які необхідно задіяти для отримання позитивного результату і працюємо за принципом індивідуального підходу до наявної проблеми - в залежності від завдання ми надаємо специфічні послуги, за рахунок чого здатні реалізувати найскладніші проекти.

#3

Особливі гарантії конфіденційності

У сімейному і спадковому праві конфіденційність є абсолютною цінністю must-have для Клієнта, в зв'язку з чим ми гарантуємо, що без згоди клієнта, ми ніколи не розкриємо відомості про нього і специфіку надаваних йому послуг, ні з метою рейтингових досліджень, ні з метою підвищення статусу компанії, ні з будь-якої іншою метою. Більш того, ми здатні забезпечити максимальну конфіденційність і швидкість розгляду ряду процесів в судах, що мають навіть великий резонанс в суспільстві, або ж тих справ, які є важливими для Вас персонально.

#4

Відмінна репутація

Позитивна репутація об'єднання, як серед Клієнтів, так і серед колег, а також правоохоронних органів, представництв судової та виконавчої влади, значно збільшує можливість ефективного захисту прав та інтересів наших клієнтів. За 10 років успішної роботи нашої команди адвокатів ми успішно пройшли не одну перевірку служб безпеки великих системних клієнтів і корпорацій. А в 2019 році стали володарем головної премії країни - «Краща юридична фірма року з питань сімейного права» за версією Legal Awards.


Кому ми будемо корисні?

Наші Клієнти - це люди, які зіткнулися з конфліктними або потенційно конфліктними ситуаціями і розуміють об'єктивну необхідність професійної допомоги адвоката з питань сімейного права.

Якщо не запитати - як же Ви дізнаєтеся?
Ми підготували для Вас перелік відповідей на найчастіші запитання, які виникають у Клієнтів в процесі підготовки і вирішення спорів у Практиці сімейного та спадкового права.
Ознайомитися
Команда адвокатів

Олег Голубничий
Олег Голубничий

Керівник Практики сімейного та спадкового права MITRAX, адвокат, громадський діяч

Інна Тута
Інна Тута

Адвокат Практики сімейного та спадкового права MITRAX

Кирило Фесик
Кирило Фесик

Керуючий партнер MITRAX, к.ю.н., керівник Практики вирішення спорів, адвокат

Олена Легеченко
Олена Легеченко

Адвокат Одеського офісу MITRAX

Євгеній Вайновський
Євгеній Вайновський

Адвокат Запорізького офісу MITRAX

Відгуки

Дочка розривала шлюб із іноземцем. Відбулося все швидко і тихо. Те, що ми хотіли.

Ольга

17.10.2019

Не быстро, но действенно. Прошёл с ними от идеи развода до второго брака и контракта.

Иван

10.09.2019

Олег та Інна встановили моє батьківство та погодили графік зустрічей з дитиною. Дякую.<...

Віталій

14.08.2019