Головна
Поради

Процедура усиновлення дитини в Україні

У даній статті ми розглянемо практичні рекомендації з усиновлення для громадян України. Процедура усиновлення включає в себе значну кількість етапів, які необхідно пройти, можливо навіть «подолати», перш ніж Вам вдасться досягти заповітної мрії про «повну» сім’ю і усиновити дитину.

Оспорювання батьківства в суді

Традиційно склалося, що походження новонародженої дитини визначається від чоловіка і дружини, які перебувають у шлюбі між собою. Ця позиція закріплена на законодавчому рівні і прописана в Сімейному кодексі України.

Аліменти. Корисна інформація для стягувача аліментів

Сімейним законодавством встановлено, що батьки зобов’язані утримувати дитину до досягнення нею повноліття. Але трапляється так, що після розірвання шлюбу, чи припинення фактичних сімейних відносин один з батьків нехтує цим обов’язком, а отже, тому з батьків, хто залишається проживати з дитиною необхідно вирішувати питання утримання дитини.

Аліменти. Корисна інформація для платника аліментів

У зв’язку з тим, що дана стаття безспірно пов’язана зі статтею під назвою «Корисна інформація для стягувача аліментів», то її зміст буде фактичним її віддзеркаленням, та матиме схожі елементи а тому перед переглядом даної статті рекомендується переглянути вищезазначену статтю, що буде корисним для Вас, а також створить для Вас загальну картину дій, які може бути вчинено саме Позивачем для врегулювання виниклої ситуації та її вирішення.