Головна
Цінова політика

У своїй діяльності ми керуємося принципом індивідуального підходу, як до кожної окремої справи, так і до кожного окремого Клієнта. Цей принцип відображає і наша цінова політика.

Ціни на адвокатську допомогу, яку ми надаємо, є чесними і доступними нашим Клієнтам, а також повністю відповідають нашому досвіду і кваліфікації, і, головне, результативності адвокатської допомоги у сімейних і спадкових справах.

Остаточна ціна адвокатської допомоги встановлюється при проведенні первинної консультації з Клієнтом і після вивчення обставин його справи.

Таким чином, ми визначили для себе два основні підходи до формування вартості послуг сімейного адвоката, основним чинником для яких є результат, якого необхідно досягти Клієнту в тій чи іншій справі:

  1. оплата за процес - здійснюється поетапно, за кожну вчинену дію, написаний процесуальний документ, проведене судове засідання (вартість кожного етапу заздалегідь обговорюється з Клієнтом і закріплюється в угоді (договорі) про надання адвокатської допомоги);
  2. оплата за результат - здійснюється одним або двома платежами, основний з яких (більший) сплачується після досягнення позитивного для Клієнта результату (всі можливі варіанти вирішення справи Клієнта заздалегідь чесно повідомляються Клієнту, обговорюються і закріплюються в угоді (договорі) про надання адвокатської допомоги).

Клієнту пропонуються обидва варіанти здійснення оплати наших адвокатських послуг, і в залежності від того, який більше влаштовує Клієнта, формується вигідна для нього ціна адвокатських послуг в сфері сімейного права, нижче, в порівнянні з тим, що ви можете отримати, порівнюючи з нашими колегами.

Наша практика надає адвокатську допомогу лише в тій області права, в якій ми маємо значний досвід і кваліфікацію, що дозволяє нам оцінити під час первинної консультації особливості справи, методи, необхідні для захисту інтересів Клієнта, перспективи вирішення його справи і, відповідно, встановити вартість допомоги адвоката у сімейних справах. Ми впевнені, що такий варіант найбільш чесний і професійний, так як без попереднього вивчення обставин справи і узгодження з Клієнтом бажаного результату, визначати вартість наших послуг буде недоцільно.

Так як інтереси Клієнтів представляють виключно співробітники, які мають при цьому офіційний статус адвоката, ми маємо право, в процесі розгляду справи, звертатися до суду з вимогою про компенсацію вартості наших адвокатських послуг, що дозволяє повністю або частково компенсувати Клієнту їх вартість. Також, маючи цей статус, Клієнт отримує можливість заощадити свої витрати на нотаріальні послуги, так як ми маємо право представляти інтереси Клієнтів на підставі угоди (договору).

Ми завжди несемо відповідальність за результати розгляду кожної справи, і саме тому, у багатьох випадках, визначаємо виплату основної частини гонорару вже після отримання позитивного результату у справі.

Практика сімейного та спадкового права працює в складі Адвокатського об'єднання MITRAX, яке здійснює юридичну допомогу «повного циклу» тому, якщо Ваша ситуація буде виходити за межі однієї практики - ми завжди зможемо знайти її рішення ні дивлячись ні на що.