Головна

Стягнення аліментів

Стягнення аліментів

 

Аліменти, спори щодо їх стягнення та нарахування розміру аліментів, складають значну частину сімейних спорів, що розглядаються судами України. Чине сімейне законодавство встановлює два принципи розрахунку розміру та форми в якій повинні сплачуватися аліменти – в твердій грошовій сумі, або в процентах від всіх видів заробітку та доходу платника аліментів. Окрім цього, чинне сімейне законодавство встановлює, також можливість стягнення заборгованості по аліментах за попередній період. В законі, також, чітко передбачені підстави для збільшення та зменшення розміру аліментів, які підлягають стягненню.


Що забезпечує наша участь, у якості адвоката, під час проведення процедури стягнення аліментів:

  1. Максимально можливе збільшення реального розміру аліментів, який буде стягуватися на користь Клієнта.
  2. Пошук законних доказів, щодо майнового стану платника аліментів.
  3. Значне прискорення процедури розгляду справи про стягнення аліментів в суді, і відповідно максимально швидке отримання рішення суду про стягнення аліментів.
  4. За бажанням Клієнта, мінімізація безпосередньої його участі в судовому процесі стягнення аліментів, що значно економить особистий час Клієнта та оберігає його від зайвого стресу. В більшості випадків, участь Клієнта обмежується підписанням договору про надання адвокатської допомоги та через деякий час отриманням судового рішення про стягнення аліментів. Під час ведення справи в суді, Клієнт отримує всю інформацію про хід своєї справи, та відповідні судові документи.
  5. Абсолютну конфіденційність всіх відомостей про Клієнта, які стали відомі мені під час проведення процедури стягнення аліментів в суді.

Ціна адвокатської допомоги в судовій процедурі стягнення аліментів порівняно невелика, оскільки ми досконало, на практиці, знаємо дану процедуру, що дає нам можливість економити час і, відповідно, гроші Клієнтів. Остаточна ціна адвокатської допомоги по стягненню аліментів встановлюється за погодженням з Клієнтом після обговорення з ним обставин його справи, що можна зробити під час особистої зустрічі в офісі, або ж під час телефонної розмови.

Відгуки

Дочка розривала шлюб із іноземцем. Відбулося все швидко і тихо. Те, що ми хотіли.

Ольга

17.10.2019

Не быстро, но действенно. Прошёл с ними от идеи развода до второго брака и контракта.

Иван

10.09.2019

Олег та Інна встановили моє батьківство та погодили графік зустрічей з дитиною. Дякую.<...

Віталій

14.08.2019