Головна
Консультація по аліментах

 

Припиняючи сімейні відносини, деякі несвідомі громадяни вважають, що вони звільняються від всіх обов’язків, що пов’язували їх раніше з колишнім супутником життя. Але це далеко не так! Необхідність забезпечувати потреби спільних неповнолітніх дітей, які залишилися проживати з одним з батьків, ніхто не скасовував. У тому випадку, якщо той з подружжя, хто проживає з дитиною, перебуває в декретній відпустці, він теж може розраховувати на певне утримання з боку іншого з батьків.

 

Якщо між батьками існує добровільна угода в даному питанні, то справа вирішується шляхом складання офіційного нотаріально посвідченого договору, що завіряє їх рішення. Такий документ підписується та нотаріально посвідчується. В іншому випадку, розмір аліментних стягнень встановлює суд на підставі документів, наданих обома сторонами даної справи. І рішення судового розгляду безпосередньо залежить від знань та кваліфікації тієї людини, яка представляє Ваші інтереси.


Вказане стосується стягнення аліментів в позовному провадженні, адже в порядку наказного провадження аліменти стягуються в безспірному порядку.

 

Скориставшись послугою “консультація по аліментах”, Клієнт може отримати:

  • нормативно-правову базу, на основі якої можна вибудувати свою позицію або ж захист;
  • допомогу при оформленні та зборі необхідних документів;
  • роз’яснення правильності складання, формування та формулювання процесуальних документів та позовних вимог;
  • роз’яснення того, яку процедуру краще обрати — безспірну, шляхом отримання судового наказу, або ж “спірну”, шляхом загального позовного провадження та отримання рішення суду.

Чи завжди необхідна консультація адвоката?

 

Якщо Ви впевнені в своїх силах і Ваші знання в області сімейно-правових спорів досить глибокі та, на Вашу думку, достатні, то консультація по виплаті аліментів необхідна Вам лише для того, щоб дізнатися можливі нововведення в законодавстві, або ж почути думку сторонньої незацікавленої особи.

 

Якщо ж Ви перетнулися з такою ситуацією вперше або не маєте часу для того, щоб самостійно розібратися у всіх тонкощах сімейної юриспруденції, консультація адвоката по аліментах, а також його подальша допомога під час супроводу судового процесу, дасть Вам можливість отримати найкращий результат розгляду справи і уникнути можливості процесуальних диверсій з боку платника аліментів і стягнути борги, а також відповідні належні Вам виплати.

 

Маючи багаторічний досвід врегулювання сімейних спорів, ми надаємо детальну консультацію, що базується на чинних правових нормах, а також надаємо висококваліфіковану підтримку при необхідності розгляду справи в судовому порядку.


Кому може бути корисна консультація?

 

Зустріч з фахівцем допоможе розібратися в яких випадках аліменти можуть стягуватися на користь:

  • неповнолітніх дітей;
  • повнолітніх дітей, що продовжують навчання;
  • другого з подружжя (знаходження в декреті і т.і.);
  • батьків.

 

Знаючи свої права, Клієнт зможе скористатися ними для отримання того утримання, яке передбачено чинними законами нашої країни.