Головна
Визначення місця проживання дитини

Визначення місця проживання дитини

Визначення місця проживання дитини

 

В житті кожної людини складаються досить різноманітні обставини, причини і приводи для розірвання шлюбу, але результат – розлучення, завжди є неприємною подією в житті кожної людини. І не лише тому, що сама по собі процедура розлучення має важкий психологічний і моральний аспекти, але так само і тому, що розірвання шлюбу завжди супроводжується різними спорами відносно поділу майна, нажитого в шлюбі, аліментні спори, спори про порядок виховання і встановлення місця проживання дітей.

 

Питання, відносно участі батьків у вихованні і утриманні дитини після розлучення були пріоритетними у всі часи, адже, фактично, дитина позбавляється права на повноцінну сім’ю. Тому, якщо батьки не змогли домовитися між собою мирним шляхом та не уклали нотаріально посвідчений договір, то найчастіше в судовому порядку батьки дитини встановлюють з ким із батьків дитина проживатиме, графік побачень з дитиною того з батьків, який проживає окремо, а також, аліментні зобов’язання щодо утримання дитини.


Судові процедури щодо визначення місця проживання дитини та про порядок участі у виховання дитини того з батьків, хто проживає окремо у вихованні дитини, встановлення графіку зустрічей з дитиною, є дуже трудомісткими процесами, а тому відбирають багато сил і здоров’я, як фізичного, так і психологічного, а також потребують значних матеріальних затрат. Судові процеси, пов’язані з долею дитини є дуже складними процедурами й тому, що вимагають надання суду значної кількості документів і доказів, а тому потребують кваліфікованого і досвідченого підходу до них, а також їх чіткого тактичного планування. Окрім того, до участі в даній категорії справ, в якості третьої особи, залучаються органи опіки та піклування (служби у справах дітей), які не заявляють самостійних вимог, проте надають свій висновок та мають право підтримувати одну зі сторін, та до думки яких, в переважній більшості випадків, суди прислухаються.

 

Детальніше з даною процедурою Ви можете ознайомитись в статті «Визначення місця проживання дитини».

 

Ми неодноразово успішно брали участь в судових спорах, пов’язаних з порядком виховання і встановлення місця проживання дитини, як на стороні позивача, так і на стороні відповідача, а тому маємо значний досвід проведення такого роду судових процедур. Також, у нашому арсеналі є кілька ефективних тактик захисту в категорії справ про встановлення місця проживання дитини, а попри весь характер судової практики, є кілька рішень на користь батька.

 

На практиці, трудомісткість таких процедур пов’язана в першу чергу зі збором необхідної доказової бази, а також грамотним формулюванням позовних вимог і якісним оформленням процесуальних документів. Вартість проведення судових процедур завжди індивідуальна і залежить від складності кожної конкретної справи.

Відгуки

Дочка розривала шлюб із іноземцем. Відбулося все швидко і тихо. Те, що ми хотіли.

Ольга

17.10.2019

Не быстро, но действенно. Прошёл с ними от идеи развода до второго брака и контракта.

Иван

10.09.2019

Олег та Інна встановили моє батьківство та погодили графік зустрічей з дитиною. Дякую.<...

Віталій

14.08.2019