Головна
Встановлення батьківства

 

Встановлення батьківства в Україні проводиться в судовому порядку на підставі наданих доказів. Вказане передбачено Сімейним кодексом України та може бути реалізовано шляхом подачі відповідної заяви до суду. Встановлення батьківства в судовому порядку проводиться, коли:

  • батьки дитини не перебували в зареєстрованому шлюбі;
  • існує відмова батька від визнання дитини та в результаті не здійснено звернення із заявою до органів реєстрації актів цивільного стану (РАЦС);
  • існує відмова матері в спільному з батьком зверненні в РАЦС із заявою про визнання батьківства;
  • відмова батька в визнанні та встановленні батьківства після загибелі матері або якщо вона зникла безвісти.

 

Щоб розібратися в усіх нюансах даної сімейної справи самостійно потрібно вивчити масу нормативних документів. Середньостатистичний громадянин, діяльність якого не має ніякого відношення до юриспруденції, витратить на це чималу кількість часу та сил.

 

Для швидкого швидкого розв'язання відповідно до букви закону, під час розгляду справи визнання батьківства через суд, необхідна кваліфікована підтримка адвоката. Детальна юридична консультація, а також професійний захист в суді Ваших інтересів допоможуть отримати бажаний результат без додаткової витрати нервів, сил і фінансів, адже дії «дилетанта» можуть призвести до погіршення наявної ситуації.


У чому полягає допомога адвоката?

 

У своїй практиці ми неодноразово перетиналися з необхідністю встановлення батьківства через суд. Подібні справи не завжди вирішуються на користь того, хто подавав заяву. Найчастіше це відбувається через незнання закону, своїх прав, процесуального законодавства, а також через не проведення підготовчого етапу зі збору необхідної доказової бази. Проте, співпрацюючи з адвокатом по встановленню батьківства, Клієнт може розраховувати на:

  • ретельну підготовку до процесу і підготовку доказової бази;
  • швидку та якісну підготовку всіх необхідних процесуальних документів;
  • повноцінний захист прав та інтересів Клієнта під час ведення судового процесу;
  • своєчасне реагування на можливі процесуальні зміни та диверсії;
  • повне збереження особистих даних;
  • швидший розгляд справи і винесення рішення.

 

Також, допомога юриста сприяє зменшенню емоційного навантаження як на дитину, так і на самого Клієнта.

 

Процес визнання батьківства в судовому порядку вимагає максимальної уваги з боку адвоката. Розуміючи делікатність справ даної категорії, ми завжди прагнемо повністю проінформувати Клієнта про всі можливі складнощі. Зі свого боку, гарантую детальне вивчення нюансів ситуації, проведення всіх необхідних заходів і подання в суд необхідних документів. Завдяки великому досвіду вирішення подібних сімейних спорів, можемо запевнити Вас в тому, що судова процедура встановлення батьківства буде проведена з використанням всіх процесуальних механізмів, передбачених законом, що дасть можливість максимально виконати вимоги Клієнта, а також буде сприяти зменшенню його фінансових витрат.

 

Вартість нашої професійної допомоги буде встановлена ​​після попередньої консультації, детального аналізу і оцінки ступеню складності майбутньої справи.