Головна
Усиновлення дитини
Усиновлення дитини

Усиновлення (удочеріння) – прийняття в сім’ю дитини на правах кровного зі всіма витікаючими звідти правами і обов’язками. Усиновлення є пріоритетною формою влаштування дітей. Для батьків – це вища міра відповідальності за долю дитини і її повноцінний розвиток.

З юридичної точки зору це досить складний поетапний процес, який включає в себе цілий  ряд юридично значимих, дій. Але саме дану багатоетапну процедуру треба провести для досягнення необхідного результату, а саме усиновлення дитини.

Процедура усиновлення чітко, по етапах прописана в законодавстві нашої держави, її остаточним етапом є – судовий розгляд справи про усиновлення. Саме тому, без професійної і грамотної адвокатської допомоги, практично неможливим є досягнення бажаного результату самостійно. Особливою складністю відрізняються процеси усиновлення дитини (громадянина України) іноземними громадянами.

Я володію досвідом і винятковою кваліфікацією проведення даних процедур, оскільки не один раз проводив її в повному об’ємі, від початку і до кінця. Для здобуття необхідного результату у вигляді усиновлення (удочеріння) дитини, необхідна висока кваліфікація адвоката, оскільки сам процес складається з певного алгоритму послідовних дій. Дотримання порядку і черговості дій, що проводяться, значно прискорить процедуру, а також заощадить, як Ваш час, так і фізичні і матеріальні затрати.

Мій досвід та кваліфікація в наданні адвокатської допомоги при процедурі усиновлення підтверджується, окрім значної успішної практики, також тим, що я виступаю консультантом для міжнародних юридичних компаній з питань процедури усиновлення на території України дітей іноземними громадянами.

Тому, якщо Вам необхідна кваліфікована допомога досвідченого адвоката, який володіє певними навичками і досвідом проведення даної процедури, звертайтеся, і Ви будете впевнені у якості послуг, що Вам надаються.

Застереження: я не займаюсь посередницькою діяльністю в процесі усиновлення і надаю лише професійну юридичну допомогу, пов’язану із законною процедурою усиновлення.