Головна
Консультація по сімейному праву

Консультація по сімейному праву

Консультація по сімейному праву

Консультація адвоката, який спеціалізується на сімейному праві дає змогу будь-якій особі зрозуміти правову суть своєї проблеми та практичні варіанти її вирішення.

Всю свою професійну кар’єру я спеціалізуюся на сімейному праві, особисто консультую всіх своїх Клієнтів. Під час консультації по сімейних справах, Клієнту роз’яснюються норми чинного законодавства, що регулюють його проблему, порядок застосування таких правових норм, судова практика щодо ведення подібних справ, й головне: практичні аспекти вирішення його проблеми.

Під час консультації з фаховим адвокатом, Клієнт завжди отримує чесну інформацію щодо усіх аспектів та проблемних питань його життєвої ситуації. Я ніколи не приховую від Клієнта всіх складностей предмету його проблем, щоб заспокоїти, або схилити до укладення договору на надання адвокатської допомоги, адже головними моїми принципами при проведенні адвокатської консультації – є професійність та чесність.

Окрім цього, під час отримання юридичної консультації по сімейним питанням у мене, як адвоката, який спеціалізується саме на сімейному праві, значною перевагою є те, що я спеціалізуюся виключно на даній сфері правовідносин, й маю в даній галузі права значний досвід, та, на практиці, вирішував значну кількість проблем, що виникають при вирішенні спорів, які виникають з сімейних правовідносин.

Консультація адвоката у сімейних справах надається по наступним питанням сімейного права: