Головна
Міжнародні сімейні спори
Міжнародні сімейні спори

Останнім часом, в нашій країні досить популярним став процес вступу до шлюбних, або ж фактичних сімейно-шлюбних відносин з громадянами інших держав (іноземцями). В наш час, в Україні, укладається багато шлюбів між громадянами України і іноземцями (громадянами інших держав). З юридичної точки зору, такий шлюб має багато особливостей і найчастіше це позначається при вирішенні сімейних спорів, що виникають з таких шлюбних відносин. Для вирішення подібних спорів необхідне не лише знання вітчизняного сімейного законодавства, але і широких знань міжнародного законодавства, а також законодавства тих держав, з громадянами яких було укладено шлюб.

Найбільш важкими, в таких випадках, є спори, пов’язані з дітьми (встановлення місця проживання, графік зустрічей з дитиною того з батьків, хто проживає окремо від дитини, аліментні зобов’язання). У таких випадках, без допомоги кваліфікованого адвоката з міжнародного сімейного права не обійтися, так як вести спір в суді необхідно дистанційно, а без представника це неможливо. До того ж, саме фахівець, що володіє достатньою кількістю знань і навичок в області сімейного права може допомогти прискорити судову процедуру і отримання необхідного рішення.

В область моєї спеціалізації входять також і міжнародні сімейні спори, а тому я маю значний досвід їх вирішення і щороку беру участь в багатьох судових процесах, пов’язаних з сімейними спорами між громадянами України та іноземцями.

Значний досвід і кваліфікація, у таких справах, сприятимуть якісному вирішенню міжнародних сімейних спорів будь-якого рівня складності. Тому, якщо Вам потрібно розірвати шлюб з іноземцем, витребувати аліменти з іноземця на утримання спільної дитини або поділити спільне майно, звертайтесь, і Ви отримаєте кваліфіковану допомогу від адвоката з міжнародного сімейного права, який, на практиці, добре знає всі особливості подібних судових процесів.

Але не завжди захисту потребують лише громадяни нашої держави. У наш час почастішали випадки, коли в отриманні кваліфікованої адвокатської допомоги, яка може захистити його права, має потребу і іноземний громадянин. У такому разі, звертайтесь, і Ви будете впевнені в тому, що Ваші права захищатиме висококваліфікований адвокат, який має глибокі знання міжнародного сімейного права і значний досвід ведення будь-яких категорій сімейних спорів на території України.