Головна
Поділ майна в цивільному шлюбі
Поділ майна в цивільному шлюбі

Громадянський (цивільний) шлюб в Україні постійно набуває популярності. Це пов’язано з тим, що, на перший погляд, він дає більше свободи партнерам у стосунках, та, на думку більшості людей, не є підставою для виникнення взаємних зобов’язань.

Але перебування в фактичних сімейно-шлюбних відносинах, а саме так, згідно українського законодавства, називається те, що в суспільстві називають «громадянським шлюбом», є підставою виникнення цілого ряду взаємних прав та обов’язків, в тому числі і матеріальних.

За багаторічну практику, пов’язану з сімейними спорами, мені неодноразово доводилося брати участь у справах про поділ спільного сумісного майна, набутого партнерами за час перебування у громадянському шлюбі. Поділ майна в громадянському шлюбі має багато особливостей, які відрізняють його від поділу спільного сумісного майна подружжя, що перебувало в офіційно зареєстрованому шлюбі.

Одна з таких особливостей полягає в тому, що на сьогоднішній день, судова практика у таких сімейних справах дуже нечисленна. Це пов’язано з тим, що не всі люди знають про свої майнові права, які виникають в цивільному шлюбі.

Також, практикуєть допомога Клієнтам, які перебувають в громадянському шлюбі, та хочуть уберегти своє майно від можливого посягання з боку партнера, побудувати систему юридичного захисту майна. Така система юридичного захисту полягає у зібранні, підготовці або навіть створенні доказів, які законно підтверджують, що важливе для Клієнта майно було набуто ним не за час перебування в громадянському шлюбі, або партнер не має права на нього з інших, встановлених в законі причин.

Детальніше про процедуру поділу майна цивільного подружжя Ви можете прочитати в статті «Поділ майна у громадянському шлюбі».

Якщо Вам потрібна допомога у справі про поділ майна, набутого за час перебування у громадянському шлюбі, звертайтеся, і Ви отримаєте професійну допомогу адвоката, який володіє значним досвідом участі в таких непростих справах. Я використовую весь свій досвід і кваліфікацію, а також всі можливі юридичні засоби захисту для того, щоб допомогти Вам відстояти Ваші майнові інтереси.