Головна
Консультація по розподілу майна
Консультація по розподілу майна

Питання щодо поділу майна виникають з різних причин та в різні періоди:

  • в період перебування подружжя в офіційному шлюбі;
  • при розлученні подружжя, шлюб яких офіційно зареєстрований;
  • в тому випадку, коли розлучаються особи, які мають сімейні стосунки без їх офіційної реєстрації (під час перебування в громадянському шлюбі);
  • після смерті одного з подружжя (коли є необхідність виділення певної частини майна в спадщину) і т.д.

Поділ майна не завжди проводиться через суд. Якщо між подружжям був складений документ, в якому прописані всі правила поділу спільного майна після розлучення, то йти в суд є сенс тільки з позовною заявою про оскарження зазначеного договору. Якщо ж подружжя вирішує питання поділу мирно, то в таких випадках дана справа розглядається “в нотаріальній конторі”, шляхом підписання нотаріально посвідчених договорів.

Але, у всіх випадках для того, щоб чітко знати свої права, а також яке майно підлягає поділу, необхідна консультація адвоката, що спеціалізується на процесах поділу майна. Отримавши кваліфіковане роз’яснення всіх правових норм і законів, що стосуються даного питання, громадянин України спільно з адвокатом, що представляє його інтереси, зможе:

  • скласти попередній план дій;
  • передбачити всі деталі і можливі складнощі процесу;
  • отримати захист своїх інтересів на законодавчому рівні.

Спираючись на свою багаторічну практику, можу сказати, що процес поділу майна пов’язаний з багатьма тонкощами, які важко передбачити середньостатистичній людині, діяльність якого не пов’язана з юриспруденцією. Я маю позитивний досвід в справахв справах за подібними сімейними спорами і можу гарантувати своїм Клієнтам висококваліфікований захист їх інтересів в суді.

Консультації по розподілу майна я завжди проводжу особисто, розуміючи всю делікатність ситуації. Мої Клієнти можуть бути впевнені в повній конфіденційності всієї інформації, яка була озвучена ними під час наших зустрічей. Я ніколи не обмежую час проведення юридичних консультацій по поділу майна при розлученні. Це дає можливість розібратися в деталях проблеми Клієнта в спокійній атмосфері, не загубивши жодного нюансу.

Після проведеної консультації, я завжди досить чітко можу дати інформацію про можливі перспективи справи, не приховуючи ніяких фактів. Тому після нашої зустрічі Клієнт зможе діяти більш впевнено з повним знанням всіх “підводних каменів” його справи.