Головна
Поділ спільного майна подружжя

Поділ спільного сумісного майна подружжя при розлученні – це не проста судова процедура, під час якої подружжя ділить, згідно з чинним сімейним законодавством, майно, набуте під час перебування в офіційно зареєстрованому шлюбі.

Як ділиться майно при розлученні

Чинне сімейне законодавство встановлює, що поділ майна подружжя, набутого за час перебування в офіційно зареєстрованому шлюбі ділиться між подружжям порівну, тобто в рівних частинах. При цьому, я як досвідчений адвокат з поділу майна, можу стверджувати про існування законних способів відступу від принципу рівності часток подружжя в спільному сумісному майні. Також, існує багато підстав для виключення деякого майна із категорії спільного сумісного, як майно, яке не підлягає поділу. Всі нюанси конкретно Вашої справи ми зможемо обговорити особисто при зустрічі.

До того ж, на практиці, нерідко трапляється, що один з подружжя приховує від іншого факти придбання певного майна, при цьому, другий з подружжя і не підозрює про його існування. У зв’язку з цим, я надаю послуги з пошуку майна і отримання правовстановлюючих документів на нього.

Послуги адвоката з поділу майна

В першу чергу я пропоную Клієнту розглянути можливість мирного врегулювання спору. Для цього, з дозволу Клієнта, контактую з опонентами, домовляюся про зустріч і супроводжую проведення мирних переговорів. У випадку ж припинення мирних переговорів з різних причин, надаю юридичний супровід судової процедури поділу майна.

Тому, юридична допомога професійного адвоката, який спеціалізується на сімейному праві, і має значний досвід участі у спорах щодо поділу спільного сумісного майна подружжя, дає можливість Клієнту максимально захистити свої майнові права. Область моєї спеціалізації охоплює вирішення сімейних спорів, пов’язаних з процедурою поділу спільного майна подружжя, а тому я маю значний практичний досвід успішного вирішення таких спорів.

Вартість послуг адвоката по розподілу майна в сімейних спорах, пов’язаних з процедурою поділу спільного сумісного майна подружжя є завжди індивідуальною, і залежить від побажань Клієнта та від фактичних обставин кожної окремої справи й звичайно від результату, якого необхідно досягти в інтересах Клієнта.