Головна

Розлучення

Команда сімейних адвокатів MITRAX надає допомогу в шлюборозлучних процесах, рязделяя всі запити Клієнтів на наступні категорії: развод через суд, развод без присутствия в суде (развод под ключ), развод с иностранцем, признание брака недействительным і надає юридические консультации по разводу.


У той момент, коли чоловік і жінка розуміють, що їх шлюб лише формальність і спільне життя більше неможливе, приходить усвідомлення того, що необхідно подавати заяву на розлучення. Але більшість громадян не знайомі з процедурою проведення розлучного процесу, тому в такій ситуації дуже важливою є консультація адвоката по розлученню. Найкращим рішенням стане звернутися до адвокатів, які спеціалізуються на сімейному праві. Вони чітко дадуть відповідь на всі ваші запитання, допоможуть зорієнтуватися в ситуації, що склалася і підкажуть на які нюанси необхідно звернути увагу в першу чергу.


Володіючи величезним багажем знань в області цивільно-правової юриспруденції, а також маючи багато років практики з питань вирішення сімейних спорів, можемо з упевненістю сказати, що консультація по розірванню шлюбу необхідна для того, щоб:

  • скласти попередній план дій, який дозволить в майбутньому заощадити сили і час;
  • зрозуміти можливу стратегію дій опонентів;
  • Ви усвідомлювали, що Ваші права були повністю захищені в суді на законодавчому рівні;
  • вирішити всі паралельні справи: поділ спільного сумісного майна, врегулювання питань аліментів, встановлення місця проживання дитини, графіка зустрічей з дитиною і т.д.

Розірвання шлюбу (розлучення) в судовому порядку - це процедура, яка завжди пов'язана зі значним стресом для всіх учасників процесу. Допомога професійного адвоката, який спеціалізується на сімейному праві і має значний досвід в проведенні процедури розлучення через суд, може значно прискорити цю процедуру, що заощадить Ваш час і дозволить запобігти зайвому стресу.


З великим емоційним навантаженням при розлученні може впоратися не кожна людина. Дана ситуація також завжди пов'язана зі значними фінансовими витратами і просто небажанням бачити ту людину, яка зробила боляче і в одну мить стала чужою. Не рідко виникає і така ситуація, коли один з подружжя з різних причин не може приділити процесу розлучення належної уваги і особисто бути присутнім на судовому розгляді через проживання в іншій країні, службові поїздки і т.д. Розлучення «під ключ» є досить затребуваною послугою, адже сучасні люди постійно відчувають брак часу.

 

Як діяти в таких випадках підкаже адвокат, що спеціалізується в сфері сімейно-правових спорів. Допомога даного фахівця допоможе якнайшвидше провести розірвання шлюбу без присутності Клієнта в залі суду, не допустити фатальних помилок і привести думки в порядок.


Справа автоматично ускладнюється і переходить в категорію міжнародних, якщо чоловік і жінка - громадяни різних країн. Часто трапляється так, що канони сімейного права іншої держави суперечать українським законам. Практично в 100% випадків, розірвання шлюбу з іноземцем вимагає судового розгляду. Для того, щоб відстояти свої права і не допустити різних можливих процесуальних махінацій, Вам необхідна висококваліфікована допомога адвоката.

 

Розірвання шлюбу з іноземцем в Україні - досить поширене явище. Багаторічна практика, а також успішний результат всіх минулих справ такого характеру, дає нам право гарантувати високий рівень професійної допомоги в подібного роду спорах. Ми неодноразово стикалися зі справами даної категорії, обтяженими різними додатковими питаннями, і знаємо, як найбільш вдало провести розлучення з іноземцем в Україні.


В Україні передбачена можливість визнання шлюбу недійсним. Дана процедура виконується в тому випадку, якщо під час реєстрації шлюбу були порушені основні принципи шлюбу (загальні положення про шлюб) або ж люди, які зареєстрували шлюб не мали права на реєстрацію між собою шлюбу з ряда причин (наприклад, шлюб не є добровільним, порушений принцип «єдиного шлюбу», порушений шлюбний вік, шлюб зареєстрований між родичами першої лінії спорідненості, шлюб був зареєстрований без мети створення сім'ї).

 

Початок процедури вимагає подання позовної заяви від зацікавленої особи. Також необхідно мати вагомі і неспростовні докази, які послужать підставами для визнання шлюбу недійсним. Багато громадян, що зіткнулися з подібною ситуацією, і будучи не знайомими з порядком визнання шлюбу недійсним, роблять грубі помилки. Щоб з'ясувати всі нюанси майбутньої справи, передбачити можливі ускладнення і отримати кваліфіковану захист своїх прав, необхідна допомога адвоката, який спеціалізується на сімейних спорах.