Головна
Консультація по розлученню

Консультація по розлученню

Консультація по розлученню

 

У той момент, коли чоловік і жінка розуміють, що їхній шлюб лише формальність і спільне життя більше неможливе, приходить усвідомлення того, що необхідно подавати заяву на розлучення. Але більшість громадян не знайомі з правилами проведення процесу розірвання шлюбу, тому в такій ситуації дуже важливо отримати консультацію адвоката по розлученню. Найкращим рішенням стане звернутися до адвоката, який спеціалізується на сімейному праві. Він чітко відповість на всі ваші запитання, допоможе зорієнтуватися в ситуації, що склалася і підкаже на які нюанси необхідно звернути увагу в першу чергу.

 

Володіючи величезним багажем знань в області цивільно-правової юриспруденції, а також маючи багато років практики вирішення сімейних спорів, можу з упевненістю сказати, що консультація по розірванню шлюбу необхідна для того, щоб:

  • Ви усвідомили, що Ваші права будуть повністю захищені в суді на законодавчому рівні та Ви досягнете необхідного Вам результату;
  • зрозуміти можливу стратегію дій опонентів;
  • скласти попередній план дій, який дозволить в майбутньому заощадити сили і час;
  • вирішити всі паралельні справи: поділ спільного сумісного майна, врегулювання питання аліментів, встановлення місця проживання дитини, графіка зустрічей з дитини і т.і.

Консультації у справах про розірвання шлюбу я проводжу особисто. Це дає можливість не втратити важливі деталі майбутньої справи, правильно проінформувати Клієнта про його права та обов’язки, а також, «змалювати» людині проблемні нюанси його справи. З огляду на те, що моя діяльність пов’язана тільки з сімейним правом, Ви можете розраховувати на:

  • швидке рішення найзаплутаніших справ з максимальним врахуванням Ваших інтересів;
  • повна конфіденційність особистих даних Клієнта;
  • можливість забезпечення проведення розгляду справи про розірвання шлюбу без особистої присутності подружжя;
  • якісну підготовку процесуальних документів;
  • детальне ознайомлення Клієнта з його правами.

 

Особиста попередня зустріч з адвокатом або телефонна розмова допоможе Вам розібратися в ситуації, спільно з адвокатом розробити стратегію дій, підготуватися до можливих складнощів і врахувати всі деталі розлучення. При цьому Клієнт отримує бажаний результат при мінімальних витратах сил і нервів зі свого боку. Я завжди ставлюся з великою відповідальністю до своїх обов’язків, тому прагну максимально чітко і чесно проінформувати Клієнта про всі майбутні труднощі його справи.