Головна

Визнання шлюбу недійсним

Визнання шлюбу недійсним

 

В Україні передбачена можливість визнання шлюбу недійсним. Дана процедура здійснюється в тому випадку, коли під час реєстрації шлюбу були порушені основні принципи укладення шлюбу (загальні положення про шлюб) або ж особи, які зареєстрували шлюб не мали права на реєстрацію шлюбу між собою з ряду причин (наприклад, шлюб не є добровільним, порушено принцип одношлюбності, шлюбний вік не відповідає встановленому законодавством, шлюб зареєстровано між родичами першої лінії споріднення, шлюб був зареєстрований без наміру створення сім’ї).

 

Початок процедури вимагає наявності заяви від зацікавленої особи. Також необхідно мати вагомі і неспростовні докази, які послужать підставами для визнання шлюбу недійсним. Багато громадян, що зіткнулися з подібною ситуацією, не знайомі з порядком визнання шлюбу недійсним. Щоб з’ясувати всі нюанси майбутньої справи, передбачити можливі ускладнення і отримати кваліфікований захист своїх прав, необхідна допомога адвоката, діяльність якого пов’язана з цивільно-правовою юриспруденцією, і який спеціалізується на сімейних спорах.


Переваги присутності адвоката на суді

 

Скориставшись допомогою адвоката під час розгляду справи щодо визнання шлюбу недійсним в суді, Ви отримуєте:

  • детальну правову консультацію;
  • оформлення і подачу документів в усі необхідні інстанції;
  • ретельний підбір можливих свідків;
  • збір і подання до суду основних доказів;
  • кваліфікований захист Ваших інтересів під час супроводу справи в суді.

 

Маючи вагомі знання в області сімейного права, а також активну практику щодо вирішення питань даної категорії, можу стверджувати, що визнання шлюбу недійсним досить складна справа. Підбір свідків, збір доказів і всіх необхідних даних може бути пов’язаний з рядом перешкод, подолати які, часом, не так просто.

 

У своїй роботі я успішно супроводжував подібні справи різного ступеня складності до їх успішного завершення. Глибокі пізнання в області сімейного права дозволяють мені передбачити і обійти практично всі «підводні камені», які здатні гальмувати процес і затягувати його на досить тривалий час. Таким чином, Клієнт може:

  • заощадити масу часу і нервів;
  • керувати процесом дистанційно, перебуваючи в іншому місті або країні;
  • отримати повний захист своїх прав в суді;
  • отримати прискорення темпу винесення остаточного рішення.

Вартість послуг адвоката

 

Розуміючи всю делікатність ситуації я завжди особисто проводжу всі попередні консультації. Це дає можливість встановити ступінь складності і з’ясувати важливі подробиці майбутньої справи. Остаточна ціна моєї роботи встановлюється лише після детального розгляду потенційного сімейного спору і обговорюється з Клієнтом під час особистої зустрічі або в телефонному режимі.

 

Ми завжди відповідально ставлюсь до своїх обов’язків і прагну до того, щоб співпраця з Клієнтом була максимально комфортна для обох сторін. Тому можу стверджувати, що вартість моїх послуг досить демократична і доступна практично для всіх громадян нашої країни.