Головна
Розлучення без присутності

Розлучення без присутності

Розлучення без присутності

 

З великим емоційним навантаженням при розлученні може впоратися не кожна людина. Також розірвання шлюбу завжди пов’язано зі значними фінансовими витратами і просто небажанням бачити ту людину, яка зробила боляче і в одну мить стала чужою. Не рідко виникає і така ситуація, коли один з подружжя з різних причин не може приділити процесу розлучення належної уваги і особисто бути присутнім під час судового розгляду: проживання в іншій країні, службові відрядження і т.д. Розлучення “під ключ” в Києві досить популярна послуга, адже сучасні люди постійно відчувають брак часу.

 

Як діяти в таких випадках підкаже адвокат, що спеціалізується у сфері сімейно-правових спорів. Допомога даного фахівця допоможе якнайшвидше провести розірвання шлюбу без присутності Клієнта під час розгляду справи, не допустити складних помилок і перекласти весь тягар процесу на адвоката.


Завдяки нашому багаторічному досвіду в галузі вирішення сімейних спорів, можу з впевненістю сказати, що розлучення “під ключ” необхідно, коли:

  • тільки один з подружжя є громадянином України;
  • явка в суд неможлива з будь-яких причин (службове відрядження, перебування за кордоном, і т.і.).

 

Законодавством нашої країни допускається можливість розлучення без присутності громадян в тому випадку, якщо їх інтереси представляє адвокат.


Позитивні сторони співпраці з адвокатом

 

Багато людей, потрапляючи в ситуацію, коли подальше спільне життя неможливе з низки причин, перебувають в розгубленому стані. Для того, щоб розібратися з усіма нюансами процесу розірвання шлюбу, отримати висококваліфіковану адвокатську підтримку, а також, скористатися своїми правами, передбаченими законодавством України, варто звернутися до адвоката, що спеціалізується на таких категоріях справ.

 

Правовий захист в суді дає можливість не тільки заспокоїти нерви, але і:

  • керувати процесом дистанційно (перебуваючи у від’їзді, на лікарняному, у відпустці і т.і.);
  • вирішувати супутні розлученню питання щодо поділу майна, призначення виплат аліментів і т.і.;
  • розраховувати на підготовку процесуальної документації на належному рівні;
  • розраховувати на подачу необхідних процесуальних документів до відповідних інстанцій без додаткових зусиль і без витрат часу з боку Клієнта;
  • запобігати можливим процесуальним диверсіям з боку опонентів.

 

Ми завжди приділяємо максимальну увагу справам своїх Клієнтів. Провівши на практиці успішне вирішення великої кількості подібних справ, можу гарантувати, що навіть без особистої присутності Клієнта в суді, останній може розраховувати на:

  • детальне вивчення всіх нюансів розлучення;
  • максимально короткий термін розгляду справи;
  • своєчасне інформування його про стан справ.

 

Такий підхід до своїх обов’язків дозволяє нам максимально захистити інтереси наших Клієнтів і досягти найкращого результату справи. Остаточна вартість розлучення “під ключ” залежить від складнощів, пов’язаних з його проведенням. Всі ці нюанси обов’язково обговорюються під час особистої зустрічі або ж в телефонному режимі.