Головна

Розлучення з іноземцем

Розлучення з іноземцем

 

Розкол сім’ї завжди пов’язаний і з душевними, і з фінансовими труднощами. Справа автоматично ускладнюється і переходить в категорію міжнародних, якщо подружжя – представники різних країн. Часто трапляється так, що канони сімейного права іншої держави суперечать українським законам. Практично в 100% випадків, розірвання шлюбу з іноземцем вимагає судового розгляду. Для того, щоб відстояти свої права і не допустити різних можливих махінацій (процесуальних диверсій), необхідна висококваліфікована допомога досвідченого адвоката.

 

Розірвання шлюбу з іноземцем в Україні – досить поширене явище. Багаторічна практика, а також успішний результат всіх минулих справ такого характеру, дає нам право гарантувати високий рівень професійної допомоги в подібного роду суперечках. Ми неодноразово стикалися зі справами даної категорії, обтяженими різноманітними супутнімипитаннями, і знаю, як найбільш вдало провести розлучення з іноземцем в Україні.


Навіщо звертатися за допомогою до адвоката під час розлучення

 

Через те, що здебільшого, наша діяльність спрямована на надання адвокатських послуг у сфері сімейних спорів, можу дати 100% гарантії, що процес розірвання шлюбу, в якому фігурують громадяни США, Канади, Росії або будь-якої іншої країни, буде проведено відповідно до букви закону. Також, можливо спробувати вирішити питання розлучення мирним шляхом, але при необхідності, можливе розлучення з іноземцем через суд. При знаходженні подружжя за кордоном можливо провести розлучення без участі сторін.

 

Звернувшись до нас за допомогою, Ви отримуєте:

  • кваліфікований правовий захист в суді;
  • підготовку всієї необхідної процесуальної документації;
  • швидке реагування адвоката на процесуальні дії протилежної сторони;
  • повну конфіденційність інформації про Клієнта, яка була надана під час співпраці;
  • значне зменшення морального навантаження (при необхідності, є можливість повної або часткової відсутності Клієнта під час розгляду справи);
  • одночасний розгляд питань з розподілу спільного майна, аліментів, визначення місця проживання дітей тощо.

 

Ви повинні чітко усвідомлювати, що розірвання шлюбу з іноземним громадянином завжди пов’язане з необхідністю найму фахівця, який добре орієнтується не тільки в українському, але і у міжнародному законодавстві. Він також повинен бути прекрасно ознайомлений з законодавством різних країн.

 

З огляду на великий досвід у справах даної категорії, Ви можете розраховувати на чіткі і правомірні дії з мого боку. Це дозволить завершити розлучення з іноземцем в Україні з максимальною вигодою для Клієнта.


Принцип ціноутворення на послуги адвоката

 

Ми завжди прагнемо до того, щоб співпраця з Клієнтом була вигідна для обох сторін у всіх сенсах, тому розцінки на послуги досить демократичні. Кінцева вартість безпосередньо залежить від складності майбутньої процедури розлучення.

 

Всі нюанси і можливі складнощі обумовлюються з Клієнтом при особистій зустрічі або іншим, зручним для нього, шляхом. Розірвати шлюб з іноземцем при грамотній роботі адвоката можливо без витрати зайвих нервів і фінансів.