Головна
Консультація з житлових питань

Консультація з житлових питань

Консультація з житлових питань

 

Допомога кваліфікованого адвоката у вирішенні будь-яких судових суперечок дозволить Вам краще розібратися і зрозуміти як діяти далі для вирішення саме Вашої конкретної проблеми, а також визначити повний перелік Ваших прав. Найбільш поширеними і заплутаними спорами є житлові.

 

Як захиститися від зловмисників? Яким чином не допустити незаконний поділ майна? Ці, та безліч інших проблем, що виникають щодня, можна вирішити під час консультації адвоката з житлових питань.

 

Не маючи досвіду у вирішенні справ, пов’язаних з нерухомістю, громадяни України, спеціально або не бажаючи цього, можуть погіршити свою ситуацію і поточний стан спору, допустивши помилки при захисті власних інтересів. Дії або рішення, що суперечать законодавству, можуть привести до:

  • отриманню негативного рішення у судовій справі;
  • необхідність сплати штрафних санкцій;
  • адміністративної або кримінальної відповідальності і т.д.

 

Щоб не допустити цього, необхідно заручитися підтримкою фахівця в області вирішення житлових спорів. У тому випадку, якщо ви потрапили в ситуацію, коли питання з нерухомістю вимагають звернення до судових інстанцій, юридична консультація з житлових питань необхідна для:

  • отримання роз’яснення Ваших законних прав;
  • з’ясування суті різних можливих дій з житлом;
  • якісного проведення підготовчого етапу і збору необхідних доказів для суду;
  • отримання якісного захисту своїх інтересів під час розгляду судової справи і т.д.

 

Я маю багатий позитивний досвід вирішення спорів, пов’язаних з нерухомістю. Після детального розбору ситуації Клієнта, я завжди намагаюся чітко «змалювати» його права, а також окреслити коло його можливостей, запропонувати шляхи вирішення проблеми. Це дає людині шанс оцінити ситуацію з точки зору законодавства і вибрати шлях, яким необхідно рухатися далі. Консультація адвоката з житлових питань не зобов’язує Вас до подальшої співпраці. Ви можете розраховувати на те, що:

  • вся інформація, отримана мною під час зустрічі залишиться конфіденційною;
  • аналіз Вашої справи буде проведено з урахуванням всіх вимог нормативної та правової документації, що діє на даний момент;
  • за часом наша зустрічі не буде обмежена, так що ви зможете розібратися з усіма нюансами своєї проблеми в спокійній атмосфері.

 

Вартість моїх послуг доступна кожному, хто бажає зрозуміти суть проблеми і отримати при її вирішенні найкращий результат.

Відгуки

Дочка розривала шлюб із іноземцем. Відбулося все швидко і тихо. Те, що ми хотіли.

Ольга

17.10.2019

Не быстро, но действенно. Прошёл с ними от идеи развода до второго брака и контракта.

Иван

10.09.2019

Олег та Інна встановили моє батьківство та погодили графік зустрічей з дитиною. Дякую.<...

Віталій

14.08.2019