Головна
Вирішення житлових спорів в суді
Вирішення житлових спорів в суді

В Україні діє Житловий кодекс, затверджений ще за часів радянського союзу. Він практично не був змінений і багато з його пунктів не відповідають реаліям сучасного життя. Тому житлові спори, що потребують їх вирішення в судовому порядку, пов’язані з необхідністю чіткого розуміння суті питання і глибоких пізнань в області не тільки житлового права, а й цивільного, кримінального та інших галузей права.

Адвокат з житлових питань, діяльність якого пов’язана з вирішенням справ цієї категорії, здатний взяти на себе всі клопоти пов’язані з:

складанням позовних заяв, клопотань та підготовкою пакету необхідних документів;
підбором свідків (якщо це необхідно);
складанням нормативно-правової бази.
Також, участь адвоката в судових засіданнях гарантує Клієнту повноцінний захист його інтересів з урахуванням всіх чинних законів, що регулюють його проблему.

Короткий перелік житлових питань, які допоможе вирішити адвокат по житлових справах може допомогти Вам отримати позитивне рішення суду в разі, якщо потрібно:

провести примусове зняття з реєстрації та виселення;
вселитися в житло;
отримати законні права на володіння нерухомістю;
встановити порядок користування нерухомим майном;
витребувати майно з чужого незаконного володіння;
захистити права орендаря або ж орендодавця;
розібрати суперечки по іпотечній заборгованості або кредитним позикам.
Ці та багато інших справ безпосередньо пов’язані з вирішенням житлових спорів в судовому порядку та вимагають ґрунтовної підготовки. Врахувати найменші нюанси, правильно скласти скарги і позовні заяви може тільки адвокат, який має великий багаж знань в області вирішення житлових спорів.

Чому краще звернутися до адвоката?
Ніхто не скасовував право людини самостійно відстоювати свої права і свободи в суді. Але таке рішення пов’язане з великим ризиком втратити останню надію на справедливе розв'язання Вашої проблеми у зв'язку з не приділенням достатньої кількості уваги певним нюансам справи. Це пов’язано не тільки з тим, що житлові питання найчастіше відносяться до дуже заплутаних і складних. Тут необхідна ґрунтовна правова грамотність, яку, на жаль, мають далеко не всі громадяни нашої країни.

Базуючись на своєму досвіді по вирішенню справ, що стосуються житла та нерухомості, можу запевнити, що послуги адвоката з житлових питань дозволяють уникнути величезного психологічного навантаження, яке відчуває кожна людина, що потрапила в таку ситуацію. Ви не залишитеся віч-на-віч з опонентом, а зможете повністю розраховувати на мою підтримку.

Можете бути впевнені, що я детально проаналізую Вашу проблему, не приховуючи негативні моменти, і чітко роз’ясню можливий хід подій. Для отримання позитивного результату мною будуть проведені і застосовані під час судового розгляду всі можливі, передбачені законодавством, заходи. Всі майбутні дії обов’язково обговорюються з Клієнтом та з ним узгоджуються, і, тільки після цього, я починаю процес їх реалізації.