Головна
Виселення колишнього чоловіка (дружини)
Виселення колишнього чоловіка (дружини)

Велика кількість розлучень залишає після себе ще більшу масу супутніх питань, вирішити які не завжди вдається мирним шляхом. Найбільш складними є суперечки щодо зняття з реєстрації та виселення колишнього чоловіка (або дружини) з займаної житлової площі. Дана справа безпосередньо стосується конституційних прав і свобод двох рівноправних громадян України. Щоб розібратися, хто ж з них повинен покинути житло і на яких підставах, необхідно звернутися в суд.

Виселення з квартири колишнього чоловіка не є простою справою, навіть при наявності у Вас права власності на дану нерухомість.

В першу чергу, для того, щоб людину зняти з реєстрації, потрібно її виселити. Я володію певним запасом методів виходу із зазначеної ситуації, і можу допомогти Вам у вказаній категорії справ. Щоб прискорити процес розгляду справи, убезпечити себе від різних можливих махінацій, диверсій з боку екс-чоловіка (дружини) і використовувати всі діючі закони в своїх інтересах, необхідна проводити ґрунтовну попередню підготовку до кожної конкретної справи.

Як уберегти себе від програшу?

У вас немає спеціальних знань в області юриспруденції і житлового права? Ви абсолютно не знаєте з чого почати процес по виселенню колишнього чоловіка? Тоді не потрібно ризикувати. Заручившись висококваліфікованою адвокатською допомогою, Ви матимете можливість:

  • зрозуміти яким чином необхідно провести попередню підготовку до судового процесу і які документи зібрати;
  • отримати кваліфіковану консультацію досвідченого фахівця і усвідомити для себе можливі результати Вашого звернення з відповідними заявами до суду;
  • супровід підготовчого етапу і Вашої справи в суді;
  • повноцінний захист Ваших інтересів в суді.

Тільки такий відповідальний підхід до Вашої ситуації дасть можливість не допустити незаконних дій з боку колишнього супутника життя і досягти його виселення з квартири, а також зняття з реєстрації за рішенням суду.

Чи у всіх випадках необхідні послуги адвоката?

Захищати свої інтереси в суді самостійно може кожен, хто впевнений у своїх силах і достатньому рівні знань тих матеріальних і процесуальних норм, що регулюють процедуру вирішення Вашого конфлікту. Але правова грамотність наших громадян, на жаль, знаходиться на низькому рівні. У разі невдачі, буде проблематично повторно доводити суду, що виселення в судовому порядку колишнього члена подружжя необхідне.

Тому, кожному, хто вирішив скористатися своїм правом на одноосібне проживання в квартирі (будинку), рекомендується скористатися послугами адвоката, який розуміється на житловому праві.

У мене налічується більше сотні вдало завершених справ даної категорії. Інтереси моїх Клієнтів були повністю задоволені та представлені в суді на вищому рівні. У моїй практиці були не тільки стандартні житлові питання, а й справи, розгляд яких вимагали особливих знань в різних областях юриспруденції. Такий досвід дозволяє мені стверджувати, що я знаю, як обійти або зменшити значущість тих факторів, які можуть негативно вплинути на рішення суду.

Мої Клієнти завжди знаходяться в повній обізнаності своїх прав і обов’язків. Я чітко окреслюю коло цілей, досягти яких можливо практично з 100% упевненістю, за моєї допомоги. Саме такий підхід до справи дає мені повну впевненість в тому, що Клієнт буде задоволений результатом моєї роботи.