Головна
Виселення колишнього чоловіка (дружини)

Виселення колишнього чоловіка (дружини)

Виселення колишнього чоловіка (дружини)

 

Велика кількість розлучень залишає після себе ще більшу масу супутніх питань, вирішити які не завжди вдається мирним шляхом. Найбільш складними є суперечки щодо зняття з реєстрації та виселення колишнього чоловіка (або дружини) з займаної житлової площі. Дана справа безпосередньо стосується конституційних прав і свобод двох рівноправних громадян України. Щоб розібратися, хто ж з них повинен покинути житло і на яких підставах, необхідно звернутися в суд.

 

Виселення з квартири колишнього чоловіка не є простою справою, навіть при наявності у Вас права власності на дану нерухомість.

 

В першу чергу, для того, щоб людину зняти з реєстрації, потрібно її виселити. Я володію певним запасом методів виходу із зазначеної ситуації, і можу допомогти Вам у вказаній категорії справ. Щоб прискорити процес розгляду справи, убезпечити себе від різних можливих махінацій, диверсій з боку екс-чоловіка (дружини) і використовувати всі діючі закони в своїх інтересах, необхідна проводити ґрунтовну попередню підготовку до кожної конкретної справи.

 

Як уберегти себе від програшу?

 

У вас немає спеціальних знань в області юриспруденції і житлового права? Ви абсолютно не знаєте з чого почати процес по виселенню колишнього чоловіка? Тоді не потрібно ризикувати. Заручившись висококваліфікованою адвокатською допомогою, Ви матимете можливість:

  • зрозуміти яким чином необхідно провести попередню підготовку до судового процесу і які документи зібрати;
  • отримати кваліфіковану консультацію досвідченого фахівця і усвідомити для себе можливі результати Вашого звернення з відповідними заявами до суду;
  • супровід підготовчого етапу і Вашої справи в суді;
  • повноцінний захист Ваших інтересів в суді.

 

Тільки такий відповідальний підхід до Вашої ситуації дасть можливість не допустити незаконних дій з боку колишнього супутника життя і досягти його виселення з квартири, а також зняття з реєстрації за рішенням суду.

 

Чи у всіх випадках необхідні послуги адвоката?

 

Захищати свої інтереси в суді самостійно може кожен, хто впевнений у своїх силах і достатньому рівні знань тих матеріальних і процесуальних норм, що регулюють процедуру вирішення Вашого конфлікту. Але правова грамотність наших громадян, на жаль, знаходиться на низькому рівні. У разі невдачі, буде проблематично повторно доводити суду, що виселення в судовому порядку колишнього члена подружжя необхідне.

 

Тому, кожному, хто вирішив скористатися своїм правом на одноосібне проживання в квартирі (будинку), рекомендується скористатися послугами адвоката, який розуміється на житловому праві.

 

У мене налічується більше сотні вдало завершених справ даної категорії. Інтереси моїх Клієнтів були повністю задоволені та представлені в суді на вищому рівні. У моїй практиці були не тільки стандартні житлові питання, а й справи, розгляд яких вимагали особливих знань в різних областях юриспруденції. Такий досвід дозволяє мені стверджувати, що я знаю, як обійти або зменшити значущість тих факторів, які можуть негативно вплинути на рішення суду.

 

Мої Клієнти завжди знаходяться в повній обізнаності своїх прав і обов’язків. Я чітко окреслюю коло цілей, досягти яких можливо практично з 100% упевненістю, за моєї допомоги. Саме такий підхід до справи дає мені повну впевненість в тому, що Клієнт буде задоволений результатом моєї роботи.